TNA Thermage Czech Republic působí na českém trhu již od roku 2009. Protože poptávka po kvalitních profesionálních přístrojích pro domácí použití stále stoupá, vznikl v této souvislosti projekt TNAge. Zabýváme se dovozem zdravotnických, estetických a kosmetických přístrojů. Dále provádíme certifikovaná školení a doškolování pro provozování jednotlivých přístrojů.

Nabízíme pouze aktuální generace přístrojů a neustále čerpáme inspirace ze zahraničí, kde se několikrát ročně účastníme nejrůznějších veletrhů a kongresů. Nabízíme přístroje jen od ověřených výrobců z České republiky, Německa, Itálie, USA, Koreji a Hong Kongu. Pravidelně vystavuje na nejprestižnějších veletrzích v ČR i zahraničí.

Mezi konkurencí vynikáme svou profesionalitou a technickou způsobilostí. Technické vzdělání je základem, na kterém je založena naše filozofie. Svým klientům se snažíme poskytnout maximální rozsah služeb k jejich spokojenosti. Spolupracujeme přímo s výrobci bez účasti třetích zprostředkovatelských firem a tato praxe nám umožňuje poskytovat zákazníkům velice zajímavé a rozumné ceny.

Spokojenost našich zákazníků, skvělé ceny a široká nabídka kvalitních přístrojů je naším prvořadým zájmem.7 důvodů, proč nakupovat u nás:

  • Nabízíme pouze kvalitní, spolehlivé a účinné přístroje, které byly klinicky testovány.
  • Všechny naše přístroje jsou certifikovány pro použití v ČR a Evropské unii.
  • Nabízíme vám vždy nejnovější světové technologie za nejnižší ceny na trhu.
  • Na Vaše dotazy odpovídáme ihned.
  • Poskytujeme prvotřídní záruční i pozáruční servis.
  • Doručení do 48 hodin po celé ČR.
  • V ceně dodání přístroje je zahrnuto vždy dopravné až k Vám domů.

Swiss Esthetic – recenze
recenze klinika swiss
zkušenosti / hodnoceni / diskuze
Praha / Brno