Vyzkoušejte světově uznávanou metodu Thermage v pohodlí domova.

Účinek přístroje je zcela srovnatelný s ošetřením v salonu.

Prémiový přístroj TNA Thermage byl speciálně vytvořený pro hloubkový lifting, omlazení a rejuvenaci pokožky pro domácí použití.

Objevte vrchol možností moderní dermatologie, který přichází z mezinárodního kosmetického veletrhu COSMOPROF Las Vegas do ČR a střední Evropy.

Ušetřete za ošetření v salonu – se stejnými výsledky!

Pouze u nás můžete zakoupit originální přístroj TNA Thermage pro domácí použití za nejlepší cenu na trhu. Omládnete o několik let a zastavíte proces stárnutí. Zbavíte se vrásek, podbradku i povolené kůže.

Účinek přístroje je zcela srovnatelný se zákrokem v salonu.

Ošetření přístrojem TNA Thermage je v současné době nejpokrokovější technologie v tomto oboru. Digitálně řízená kontrola systémů zajišťuje přesnost a konstantnost nastavených parametrů. Při ošetření dochází ke stimulaci kolagenu a elastinu a tím je korigována nejen ochablost pleti.

Tato metoda je „novým začátkem“ nejen pro Vaši pokožku obličeje, krku a dekoltu, ale i pro celé tělo. Bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence redukujete ochablou pleť a výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, pevnější pleť na krku a přirozeně vypnutá pokožka dekoltu.

Jednoduše omládnete – zastavte s námi čas!

Vše obstarávají hloubkové radiofrekvenční vlny s fotonovou terapií, které intenzivně podporují tvorbu podkožního kolagenu. Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký pozlacený plát zabudovaný v každé hlavici. Tepelná energie je účinně dopravována až do aktivní vrstvy pokožky tzv. dermis.

Pleti se vrací původní pružnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí pokožky. Razantně se zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorba velkého množství kolagenu.

 

 

Komu je přístroj určený?

Věk při ošetření přístrojem TNA Thermage nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti. Přístroj se podílí na obnovení vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky a redukuje vrásky. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence. Energie se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Kůže je pevnější, viditelně se vyhlazují vrásky kolem úst, na čele a na krku. V oblasti podbradku dochází redukci tukových buněk.